Že-by-tady-bylo JARO?

Jaro - to je ZAČÁTEK, ENERGIE, AKTIVITA, POHYB, RADOST, ODLEHČENÍ...

Ideální doba, ZAČÍT! S čím? Například se CVIČENÍM a kvalitním STRAVOVÁNÍM, zkrátka s PÉČÍ o své TĚLO a své ZDRAVÍ.
Začněte letošní jaro v SOULADU!
 
Cítíte-li, že se potřebujete více HÝBAT, jděte do toho! Začněte pravidelně BĚHAT, choďte každý den na PROCHÁZKY. Vytvořte si ranní "cvičící" RITUÁL, kdy si uděláte krátkou rozehřívací a protahovací sestavu. Použít můžete gymball, teraband, nestabilní plochu, ale dost dobře si vystačíte jen se svým tělem. Velice efektivní je, jít si ráno před prací zaběhat. Jarní příroda Vám doslova dobije baterky a vtiskne Vám dobrou NÁLADU na celý den! Nehledě o dobrém pocitu, který budete mít ze samotné tělesné aktivity.

Máte-li chuť změnit JÍDELNÍČEK, udělejte to! Zjistěte si potřebné informace a začněte HNED TEĎ! Máte-li pocit, že se potřebujete nejprve "odhlehčit", udělejte to také HNED teď! Možností je přehršel, od vynechání masa, lepku, mléčných výrobků, přes částečné či úplné půsty. Základem je dostatečný pitný režim a doplnění vitamínů, minerálů, antioxidantů např. v čerstvě lisovaných zeleninovo-ovocných ŠŤÁVÁCH.

Protože NENÍ VHODNĚJŠÍ DOBA NA "ZAČÁTKY" NEŽ JARO!

Tip: Hutné vařené pokrmy z masa vyměňte za lehčí varianty, zařaďte do jídelníčku celozrnné OBILOVINY, luštěniny, jezte více ZELENINY. Dbejte na PITNÝ režim! Z bylinkových čajů se dobře hodí JATERNÍ směsi a čaje z ostropestřece, které podpoří fukci jater (hlavního detoxikačního orgánu). Čerstvě lisované ŠŤÁVY či doplňky z JEČMENE nebo ALFAALFY dodají po zimě spoustu důležitých živin a pomohou Vám po zimě "nastartovat".

Využijte každou chvilku slunečního svitu k pobytu VENKU, protože POHYBU nikdy není dost!

Krásné dny plné JARNÍ ENERGIE Vám přeje Lucie