Rodiče chtějí miminka, MIMINKA chtějí DŮVĚRU

Rozmnožování jako jarní téma právě vrcholí. Mnozí přivádí na svět potomstvo a člověk samozřejmě není výjimkou. Mnozí lidé nyní cítí, že je na místě řešit otázku, zda již nastal správný čas založit rodinu? Mnozí začínají početí svého potomka „plánovat“. Mnozí už naplánovali a pokouší se početí „zrealizovat“. Čím více se však snaží, tím více příroda dává „stop“. Vše se prostě naplánovat nedá… Plánováním blokujeme přirozený energetický tok přírody. Tak jako když na někoho začnete tlačit a on se začne vzpínat, protože se chce ze sevření vymanit.  Jak z toho ven?

Naladit se na absolutní DŮVĚRU. Absolutně důvěřovat PŘÍRODĚ a její moci. Ona nejlépe ví, kdy ano a kdy ne. V přírodě je přirozené, že samečci oplodňují samičky a každý tvoreček je k tomuto úkolu stvoření potomstva dokonale vybaven. Každý tvor je rozmnožování schopen! Důvěřovat v tomto směru SOBĚ a PARTNEROVI poskytuje v páru velké uvolnění. Vše je tak, jak má být. Vše je dokonalé a je to příroda (ne vy), která o tom rozhoduje. Vypnout rozum a naladit se na sebe jako na součást velké přírody, pomůže dát věci přirozený průběh.

 

Jste dle lékařů dokonale zdraví, přesto miminko k Vám nepřichází? Čím déle to trvá, tím jste nervóznější? Co v takové situaci dělat a jaké máte možnosti?

1) Nejdůležitější je, dostat se „do pohody“. Jinak řečeno, dostat se „k sobě“, začít důvěřovat (viz. text výše). Věřit a následně vědět, že jste schopni přivést miminko na svět, stejně tak jako jiné bytosti přírody. Odhoďte absolutně všechny pochybnosti! Zvířátka také o sobě nepochybují, proč taky? Ujistěte Vaše miminko, že respektujete dobu, kdy za Vámi bude chtít přijít a netlačte na něj. Žijte radostně a v přítomnosti.

 

2) Ne vždy máme kolem sebe citlivé okolí a řeči typu kdy už to bude, co bystě měli ještě zkusit, co děláte špatně, nátlak na miminko ještě zvětšují a k pohodě a vyrovnanosti Vám nepomáhají. Necítíte-li se nadvakrát a nemáte dost energie a chuti ostatním něco vysvětlovat, separujte se! Potřebujete klid a prostor na sebe, abyste znovunabyli důvěry, rovnováhy a naplnění ve svém životě (protože miminka si vybírají nenucené harmonické prostředí, kde cítí prostor a důvěru).

 

3) Sportujte. Jezte zdravě. Pracujte s mírou, respektive dělejte, co Vás baví. Žijte zkrátka svůj zdravý životní styl a radujte se z něj.

 

4) Eliminujte ze svého těla škodliviny. Detoxikace informačními preparáty je vhodným způsobem k obnovení porušené rovnováhy jak v těle, tak v mysli. Ne vždy jsme schopni si přenastavit negativní, pochybující myšlenky na pozitivní a důvěřující. Ne vždy je tělo schopno zbavit se mikrobiálních zátěží, zátěží léky, těžkými kovy apod. prožívá-li emocionální stres. Mikrobiální ložiska v děloze ženy mohou bránit příchodu miminka, stejně tak jako ložiska v pohlavních žlázách muže. Detoxikace těchto míst spolu s preparátem Activ-col, který pečuje o zdravou střevní mikroflóru (základ zdravé imunity) představují základní preventivní opatření u všech párů přírodou připravených na příchod dítěte. Individuální konzultace s měřením toxické zátěže pak umožní doporučit vhodné preparáty na míru. Nikdy není pozdě začít s detoxikací a hlavně „ve dvou se to lépe táhne“.

 

Cílem je dosažení rovnováhy. Co si pod tím představit?

- Cítit se klidně, vyrovnaně, jednoduše dobře (bez "ale")

- Nemít pochybující myšlenky, neprožívat lítost, pocity viny a další sebeúctu snižující emoce

- Být na tom dobře fyzicky, pravidelně cvičit, žít v pohybu a pečovat o své tělo s láskou

- Vhodně se stravovat (vyhýbat se umělým potravinám a nápojům s éčky)

- Mít dostatek času a energie na sebe a své koníčky, trávit čas s partnerem i přáteli

- Konat ve svém životě smysluplné věci

- Mít sami sebe rádi

Pro více informací o detoxikační medicíně klikněte zde: http://www.prozivotvrovnovaze.cz/detoxikace