Jak se pozná "detoxikovaný" člověk

Člověk zbavený toxinů:

1) NEŘEŠÍ, co si o něm myslí druzí, je SÁM SEBOU a netrápí se okolím. Neřeší STAROSTI a PROBLÉMY druhých, protože tady není proto, aby žil život někoho jiného.
2) NESTĚŽUJE si na počasí a ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY, protože žádné nemá a ví, že počasí už z podstaty nemůže být "hnusné".
3) NENERVUJE se a není neustále "našponovaný", nepřenáší svůj HNĚV na druhé.
4) Nevytváří si v životě umělé PROBLÉMY a neustálé PŘEKÁŽKY, protože ví, že ty existují pouze v "hlavě".
5) Místo deprese umí prožívat RADOST, LÁSKU, VDĚK.
6) Neprožívá neustálý STRACH o něco/někoho, není přehnaně ÚZKOSTLIVÝ.
7) Nemluví o tom, "jak by chtěl zdravě žít", ale skutečně takto doopravdy a viditelně ŽIJE! Vypadá zdravě, mladě, zkrátka má "šťávu".
8) Má DŮVĚRU v dokonalé načasování a běh věcí podle přírodního řádu. Není jen "materialista".

Člověka "očištěného" od nánosů toxinů poznáte na první pohled. Působí KLIDNĚ, VYROVNANĚ, čistě. Cítíte se s ním dobře, nevytváří kolem sebe napětí. Není agresivní, nepomlouvá, nehledá v druhých "to špatné", nedává nevyžádané rady a nekritizuje. Nemá potřebu hovořit o nesmyslech a stěžovat si. Dokáže prožívat pozitivní aspekty života, jako je radost, láska, vděčnost, krása. Má vztah k přírodě. Nekupuje "chemické" potraviny a šetří životní prostředí. Má rád sám sebe i druhé lidi, kterým rád pomáhá. Miluje svůj život a dělá jej smysluplným a naplněným. Protože cílem je ROVNOVÁHA...

Detoxikace od toxinů metodou C.I.C podle MUDr. Jonáše má také PSYCHICKÝ a emoční dopad. A vysvětluje, proč lidé s přetíženými např. JÁTRY, jsou současně AGRESIVNÍ a hrubí (čím více játra přetěžují, tím více agresivní jsou). Přetížení LEDVIN zase potencuje ÚZKOST a STRACH, přehnané starosti a zodpovědnost za druhé lidi zatěžuje SLEZINNÝ okruh, nedostatek vůle, smutek a depresi má na starosti okruh PLIC. Vztah orgánu a emocí, je ale OBOUSMĚRNÝ: Budu-li se strachovat, oslabím ledviny, budu-li se hněvat, oslabím játra atd. Detoxikací je možné tento koloběh přerušit a tyto disbalance znovu do rovnováhy uvést. TOTO JE SKUTEČNĚ MOŽNÉ! A pak už si to musíte jen "hlídat" ;).

Takový ÚKLID lze detoxikací udělat v TĚLE i MYSLI. A objevit tak nový rozměr života! Život je moc krátký na to, abychom neustále přešlapovali na místě a žili bez posunu, abychom si stěžovali... Detoxikace je šance. Šance udělat vytouženou změnu. Šance objevit sám sebe. Šance zbavit se toho, co už mi neslouží. Zbavit se strachů, hněvu, nedůvěry a jít za svými sny...

Krásný, "čistý" život v rovnováze Vám přeje Lucie

Více informací najdete zde http://www.prozivotvrovnovaze.cz/detoxikace