KŘIŠŤÁLOVÉ DĚTI

Moje osobní zkušenost s křišťálovými dětmi přišla v roce 2012, dle mé kamarádky astroložky se začaly u nás rodit křišťálové děti zhruba od roku 2010. 

Jsou to výjimečné děti. Můžete je poznat podle výrazných očí s hlubokým pohledem, při pohledu na ně máte pocit, že Vám vidí do duše. Charakteristická je pro ně duchovní ČISTOTA. Mají vztah k drahým kamenům, kolem sebe nosí auru pastelových barev z odrazu křištálu. 

Jsou nástupci dětí INDIGOVÝCH, které byly pojmenovany podle čakry "třetího oka" s indigovou barvou. Narozdíl od dětí křišťálových jsou indigové více "agresivnější" a průbojnější. Nynější kříšťálové nastupují na cestu vydlážděnou dětmi indigovými a přinášejí světu lásku a čistotu v mírné podobě.

Na křišťálové děti neplatí společenské normy a nálepky. Mají svůj čistý intuitivní pohled na skutečnost, nemají předsudky a nemanipulují (pokud je tomu nenaučíme).
Přesně ví, kdo příjde na návštěvu, i když Vy to ještě nevíte. Řeknou Vám něco, co ještě ani netušíte, že budete potřebovat vědět. Máte s nimi pocit, že jsou "dospělí". Překvápí Vás, kolik složitých věcí ví a čemu všemu rozumí. Zkrátka žasnete, co tak malý človíček dokáže!

Často se křišťálové děti poznají podle pozdního nástupu mluvení, nezřídka až ve 3 či 4 letech. Typické je také učení skokem, z jednoho slova začnou ze dne na den plynule hovořit celé věty! Nádherné je umění soucitu s druhými, hluboké porozumění, schopnost útěchy a také léčitelské schopnosti, které tyto děti přirozeně mají. Vždy vycítí, kdo je smutný, kdo potřebuje pomoci a k tomu příjdou, pohladí ho, podají kapesník. Pomáhají také handicapovaným dětem s úpřímnou samozřejmostí.
 
Křištálové děti Vám vždy řeknou čistou pravdu. Ví to. Cítí to. A je na Vás, jestli se tomu otevřete, či nikoli. Přimlouvám se za tyto děti, rodiče naslouchejte jim! Příroda je nevytvořila pro nic za nic, ale pro vývoj našeho vědomí, který lidstvo posouvá pozitivním směrem, ve výsledku k většímu prožívání radosti a naplnění.


Křišťálové děti:

- jsou smířlivé, líbezné, vyrovnané
- jsou jasnozřivé a telepatické
- mají umělecké nadání, jsou muzikální
- jsou soucitné, empatické
- mají neodolatelnou osobnost, pronikavě hluboký pohled 
- mají léčitelské schopnosti
- mohou hovořit o andělích a minulých životech
- bývá jim diagnostikován autismus
- přišly aby se lidstvo mohlo v evoluci posunou pozitivním směrem


Z praxe:
Mé děti jsou obě křišťálové. Abych jim rozuměla, "musím" podporovat vyšší uvědomění a duchovní rozvoj, neboť jinak bych jejich čistotu duše "zničila". O tom, že jsou to dva "křišťálci" mě přesvedčují neustále!
Starší syn (5 let) si včera hrál s miskou, ve které máme hodně moc malých drahých kamínků různých barev. Na otázku, "Který se mu líbí nejvíc", bez váhání vybral KŘIŠŤÁL, a když jsem se ho zeptala "proč", odpověděl: "Protože ON JE TAKOVÝ ČISTÝ, JAKO TA VODA". (Pozn. "voda" je symbolem pro "duši").
Mladší syn (necelé 3 roky) mi dnes sám od sebe donesl kapesník, když zpozoroval, že pláču atd.


Ať jsou Vaše děti křišťálové či nikoliv, rozvíjejte jejich čistotu a neubíjejte ji tím, co ubíjelo Vás. Lidstvo se vyvíjí a nelze donekonečna opakovat zaběhlé postupy, to by nebyla evoluce!  Buďte pružní, učte se a hledejte odpovědi na své otázky. Vaše děti Vám je zodpovídají každý den!

Lucie
miska drahých kamenů kniha Doreen Virtue