Vnitřní hygiena člověka to je C.I.C. metoda

Tak jako každý den pečujeme o svá těla z vnějšku, myjeme se, čistíme si zuby, tak stejně potřebujeme k udržení dlouhodobého zdraví a životního optimismu, čistit svůj organismus zevnitř. V dnešní moderní době, kdy přibývá chemických zplodin, stresujeme se kvůli „maličkostem“, se bez vnitřní očisty do budoucna už nemůžeme obejít. Důkazem vnitřního hromadění toxinů jsou veškeré chronické nemoci (říkáme jim civilizační), psychické potíže, nadváha, únava, životní diskomfort, u dětí ekzémy, alergie, astmata, potravinové intolerance a mnoho dalších. Emoční traumata je rovněž potřeba rozvolnit, neb ty zadržují toxiny v těle a brání jejich vylučování, které je zdravému, nepřetíženému organismu přirozené.

 

Léky v klasické podobě nedokáží v mnoha případech pomoci. Nejsou cíleny na příčinu problému, jejich úkolem je zasáhnout a zmírnit projevy nemoci. Z tohoto důvodu nemohou v podstatě problém odstranit. Pokud se nemoc objeví, je to proto, že nám chce říci, že k sobě nepřistupujeme správně, že je potřeba něco v našem životě změnit (většinou víme, nebo alespoň tušíme co). Pokud na toto volání nezareagujeme, nemoc tady bude dál a bude se prohlubovat. Můžeme si však vybrat jinou cestu. Zareagovat a postavit se ke své situaci aktivně. Zeptat se: jaký je můj vztah k sobě? Nezanedbávám se? Nepotlačuji se? Jak vypadá můj život pracovní, osobní? Jak se cítím ve vztazích? Mám se rád/a? Jím kvalitně, hýbu se? Funguje mi metabolismus? Nepotřebuji se konečně „umýt“ zevnitř a nastartovat znova?

 

Pakliže jsme v tomto ohledu uvědomělí, tak brzy zjistíme, že existuje mnoho jiných než „klasických“ možností léčby - uvedení organismu do své rovnováhy. Říkáme jim sice „alternativy“, avšak osobně se domnívám, že není správné přirozené postupy vyzkoušené generacemi a vycházející z moudrosti přírody, nazývat alternativními. Jednou z takových možností je C.I.C. metoda neboli Řízená vnitřní očista organismu. Jedná se v podstatě o informační medicínu, medicínu budoucnosti. Princip přenosu informace je vlastní přírodě jako takové. Nežádoucí účinky neexistují. Organismus se zátěží zbavuje sám a přirozeně, pomocí vlastní imunity. Díky správným informacím obsaženým v bylinných kapkách, můžeme své tělo i mysl udržovat v dobré kondici přirozeným způsobem. Čištění a úklidu obecně není nikdy dost, nemyslíte? :)

 

O C.I.C. metodě více zde: https://www.joalis.cz/cs/1045-metoda-detoxikace-c-i-c

Ke konzultaci se snadno můžete objednat na info@prozivotvronovaze.cz nebo telefonicky 723 612 849.

 

S láskou Lucie