Přednáška pro širokou veřejnost - "LÉČBA INFORMACÍ" u nás v Třinci

Milí klienti,

známí, přátelé, všichni lidé. V loňském roce spatřila světlo světa kniha magistry Marie Vilánkové "Léčba informací". Téma, o kterém se do této doby příliš nemluvilo se stává veřejným, dostupným nám všem. Je pravda, že léčit mohou jen léky? Co když je to všechno jinak? Jak?

Koncem dubna zavítá paní Vilánková k nám do Třince, poté do Ostravy. Vstupné je zdarma. Pozvěte známé, sdílejte událost prosím dál. Je to pro naše zdraví a životní spokojenost velice důležité! Více informací najdete v příloze.

Informační medicína v České republice existuje již 20 let a neustále se rozvíjí. Zajímá Vás, jak nehmotné "informace mohou léčit?" Přijďte pobesedovat o "léčbě informací" i Vy :).

Vnímám, že jako společnost jsme připraveni propojit klasickou medicínu s alternativní, neboť si obě mohou býti nápomocné a skutečně posunout naše vnímání směrem ke skutečnému řešení příčiny problému a to zcela přirozenou cestou. Například v Brně sklízí tato spolupráce "neuvěřitelné" úspěchy. Věřím, že město Třinec je pokrokové a že dojde k propojení obou přístupů v  brzké době také zde.

S nadějí Vaše Lucie
Myslíte, že jen léky s účinnou látkou mohou léčit? Co když je to jinak?