Dočkali jste se!

E-shop

E-shop K-ROVNOVAZE.cz je tady pro Vás!

Lámete si hlavu, co nakoupíte? Chcete se stravovat zdravě, ale nevíte, které potraviny pro svůj každodenní jídelníček zvolit? Chcete mít nákup co nejjednodušší a zároveň mít jistotou, že jste nakoupili správně – opravdu zdravě?

Pak je e-shop přesně pro Vás! Všechny potraviny jsou navrženy podle požadavků zdravého, racionální stravování a odpovídají potřebám na výživu každého člověka. Vyberte si z obilovin, luštěnin, oříšků, semínek, rostlinných mlék, čajů a dalších dobrot.

Všechny potraviny tvoří nedílnou součást mého jídelníčku a jídelníčku mých klientů. Připojte se k nám a buďte v rovnováze!

Přírodní doplňky výživy mají důležité místo zejména u sportovců, těhotných a kojících žen, dětí v růstu, dospělých se zdravotními potížemi způsobenými stresem a nevhodnou stravou. Uplatní se dobře také na jaře a na podzim, kdy je poptávka po vitamínech větší. Výběr doplňků výživy je široký, vybere si určitě každý.

Péči o Vaše tělo podpoří kosmetika na přírodní bázi. Buďte krásní nejen zevnitř, ale také navenek. Darujte péči také svým blízkým! Přírodní kosmetika v dárkových kazetách potěší každého.

Připravujeme toho pro Vás mnohem více. V brzké době se můžete těšit na speciálně navržené Snídaňové menu! Konec dlouhé přípravě snídaní, konec pečivu a sladkým rohlíkům. Snídejte jednoduše zdravě.