Celostní výživové poradenství
 

Je určena pro dospělé, děti, seniory, těhotné a kojící, rekreační sportovce, zdravé i nemocné. Poradenství je orientováno na individualitu každého člověka, zaujímá komplexní (celostní) pohled na výživu a zdraví, ve kterém spojuji poznatky západní medicíny s východními filozofiemi (tradiční čínské medicíny, ájurvédy). Velký důraz kladu na psychosomatiku (souvislost mezi stavem psychiky a vznikem nemoci).

Ceník služeb výživového poradenství pro Vás zrovna upravuji a zveřejním ho hned, jakmile bude hotový :). Do té doby Vám podrobnosti ráda sdělím na tel. čísle 723 612 849.

Co vás na konzultaci čeká?

V úvodu konzultace, jakmile mi sdělíte svůj příběh, si stanovíme společný cíl našeho snažení (např. shodit 4 kg, cítit se méně unavený/á, podpořit imunitu, zlepšit spánek apod.). Poté si zaznamenám Vaše osobní údaje (věk, výšku, krevní skupinu) a provedeme bioimpedanční měření. Výsledky měření si vysvětlíme, a ozřejmíme si, jak funguje Váš metabolismus. Podrobně probereme Vaše dosavadní stravovací zvyklosti, celkový zdravotní stav a jeho souvislost s výživou. S ohledem na Vaši individualitu a reálné možnosti, sestavíme výživové doporučení. Budete-li mít zájem, doporučím Vám vhodné doplňky stravy.

Doporučení ke zdraví prospěšnému stravování provádím v konzultační hodině ústně, kdy máte možnost si zapisovat. Písemný seznam doporučených potravin, jídelníček na míru s konkrétními recepty, doporučení doplňkové výživy a shrnutí obecných doporučení, posílám do týdne emailem. Písemný návrh jídelníčku si po domluvě můžete vyzvednout také v poradně.

Po úvodní konzultaci se s klienty setkávám za 3 – 5 týdnů. Promluvíme si o pocitech a dojmech z nově nastaveného způsobu stravování, provedeme srovnávací bioimpedanční měření. Jídelníček a stravovací doporučení podle potřeby upravíme, doladíme, směrem ke společnému cíli.

Detoxikační medicína Joalis

Ojedinělá, čistě přírodní metoda zbavování se nežádoucích látek z těla, jež jsou příčinou zdravotních problémů. Určena pro všechny věkové skupiny. Vhodná v rámci prevence a při chronických problémech všeho druhu, včetně problémů psychických, a před plánovaným početím.

Zobrazit více

Co Vás na konzultaci čeká?

Po krátkém pozdravení si promluvíme o tom, proč přicházíte a co Vás trápí. Vysvětlíme si princip detoxikační terapie, a budete-li s postupem souhlasit, začneme měření přístrojem Salvia. Tímto měřením stanovíme tzv. toxickou mapu organismu. Po vyměření obdržíte unikátní informační preparáty.

V rámci jedné konzultace většinou obdržíte 3- 4 preparáty, hovoříme o první kúře. Po 2-3 měsících následuje kontrola a pokračujeme kúrou dvě atd. Celková detoxikace při chronických obtížích trvá minimálně 1 rok! U běžné prevence délka terapie záleží na míře zanesení organismu toxiny. Cena jednoho informačního preparátu se pohybuje od 350 do 450 Kč.

Jak preparáty fungují?

"Práce těchto informačních preparátů se dá přirovnat k práci antivirového programu, který po spuštění prohledává jednotlivé buňky v programu, hledá vadné viry a likviduje je. Podobným způsobem informační preparáty dodávají 2 x denně informace imunitnímu systému o nepřátelích a imunitní systém na základě těchto informací potom začne prohledávat buňky v orgánech, hledat plísně, chlamydie, chemikálie…a odstraňovat je, s cílem o znovunastolení rovnováhu v organismu."

Převzato z publikace Detoxikační souvislosti Ing. Vladimíra Jelínka

Cena 400,- Kč
Objednat službu

Hodinka empatie

Nacházíte se v situaci, která Vám nevyhovuje? Je toho na Vás moc a hledáte rovnováhu? Chcete poznat sami sebe a pochopit souvislosti? Nebo si jen popovídat?

Poskytnu Vám vnímavost, intuici a citlivé vedení ke zpracování Vašich pocitů, rozvíjení lásky k sobě a nabytí sebevědomí.

Cena 500,- Kč/h
Objednat službu

Sestavení
jídelníčku on-line

Upřednostňujete teplo a klid domova, a přesto byste chtěli vědět, jak se stravovat lépe, zdravěji? Nebo na zdravou stravu dbáte a chcete si jen ověřit, zda si počínáte správně? Máte zdravotní problémy a nevíte, jak si stravou pomoci? Jídelníčkem on-line získáte návod, který Vám dodá zdravou inspiraci a pomůže porozumět Vašemu stravování lépe.

Zobrazit více

Co Jídelníček on-line obsahuje?

Na základě Vámi uvedených údajů úvahu o fungování Vašeho metabolismu. Vysvětlení a doporučení vhodných skupin potravin, příklad celodenního jídelníčku, komplexní souhrn výživových doporučení včetně návrhu vhodné pohybové aktivity. Doporučení vhodných doplňků stravy.

Cena 790,- Kč
Objednat službu

Běhej se mnou

Žádný profi trénink, žádný stres. Běháme pro radost, tak už se těš! Hodinka v přírodě, zvedne náladu Tobě i mě. Tělu skvělý pohyb dáme, spolu si popovídáme.

Zobrazit více

Jak to probíhá?

Jednoduše. Sejdeme se v třineckém Lesoparku u tenisové zdi (před Minigolfem), kde se trochu poznáme, rozcvičíme se, a vyběhneme. Tempo udáváte Vy, já jsem vedle Vás a společně si „pilujeme“ styl, povídám/povídáme si, nebo si užíváme klidu přírody. Po zhruba třičtvrtě hodince jsme zpět, protáhneme se, a řekneme si, jakou výživou se doma nejlépe odměnit tak, abychom vynaložené úsilí co nejlépe zúročili. Očekávejte individuální, osobní přístup a pohodovou atmosféru. Cílem je, užít si radost z pohybu, cítit své tělo, vypnout hlavu…Před během je důležitá hydratace, tj. mít vypito několik sklenic čisté vody, a nebýt bezprostředně po jídle (odstup min. 1,5 hod.).

Běhej se mnou HODINU
Hodina běhání, které zlepší Váš fyzický i psychický stav.

Cena 450,- Kč/h
Objednat službu

Běhej se mnou PRAVIDELNĚ
Hodina běhu pravidelně 1 x týdně.

Cena 350,- Kč/h
Objednat službu

Běhej se mnou INTENZIVNĚ
Měsíční individuální běhání ve dvou 2 x týdně dle individuální domluvy (celkem 8 hodin).

Cena 2 200,- Kč/8h
Objednat službu

Biometrické měření tělesným analyzátorem Tanita BC 545-N

Přístroj měří množství tělesného tuku, hmotnost svalů, procento tělesné vody, hodnotu bazálního metabolismu, metabolický věk, určí tělesnou konstituci, úroveň kostních minerálů a viscerální tuk, který je ukazatelem míry rizika vzniku civilizačních chorob.

Měření a interpretace výsledků trvá zhruba 30 minut.
Přístroj je určen pro dospělé ve věku 18 – 99 let
a děti ve věku 5 -17 let. Není určen pro těhotné ženy a osoby s kardiostimulátorem. V rámci služby Celostní výživové poradenství je tato služba ZDARMA.

Zobrazit více

Biometrické měření tělesným analyzátorem Tanita BC 545-N

Služba zahrnuje měření přístrojem Tanita, vysvětlení výsledků, porovnání s tabulkami a návrh úpravy směrem k redukci, nárůstu svalové tkáně, zlepšení zdravotního stavu apod. Klienti si výsledky svého měření zaznamenávají do připraveného formuláře.

Funkce segmentální analýzy jednotlivých částí těla umožňuje porovnat množství svalu, tuku, vody mezi např. levou a pravou paží.

Cena 250,- Kč
Objednat službu

Pomoc při prvním nákupu

Úspěch začíná správným nákupem. Nevíte, kde některé potraviny sehnat? Nechcete trávit hodiny jejich hledáním? Chcete mít nákup jednoduchý a rychlý? Pomohu Vám vyšlapat si první nákupní cestičku tak, aby se Váš nákup stal jednoduše příjemnou součástí dne.

Cena 300,- Kč/h
Objednat službu

Pořádání přednášek
seminářů, kurzů

Více informací na tel. 723 612 849,
email:

Objednat službu