Soutěž na BŘEZEN 2018
o jarní konzultaci v hodnotě 500 Kč s měřením!

„Březen za kamna vlezem?“

Můžeme, ale také nemusíme! Březnové dny s přibývajícími slunečními paprsky a veselejší náladou lze využít i jinak!

Stanovte si cíle a priority pro váš zdravý životní styl. Právě teď je vhodné začít se změnami v jídelníčku, pohybovém režimu, ale také očistit se od starého, zbavit se nasbírané emocionální i tělesné zátěže.

Jaké by to pro vás bylo, cítit se konečně lehce, svěže, radostně?

Začněte se změnami, které jste dosud odkládali. „Restartujte“ tělo i mysl. K regeneraci a znovuobnovení energie pomůže individuálně vhodná strava, doplněná o vitamíny a minerály (pokud vám po zimě chybí). Kdy jindy než na jaře je skvělé začít s očistnými kúrami.

V březnu soutěžíme o hodinovou jarní konzultaci, zaměřenou na individuálně vhodné stravování, doplňky výživy, po-zimní očistu a pohybový režim. Součástí konzultace je biometrické měření, které vám dá jasnou zpětnou vazbu, jak na tom vaše tělo je stran hmotnosti, tělesného tuku, svalového hmoty atd.

Odpovězte na jednoduché otázky a buďte vylosováni. Výherce se o své výhře dozví 1. dubna 2018 smskou. :) Těším se na Vás!

Nečekejte na výhru a objednejte se k detoxikaci Joalis, stravovací konzultaci, hodince empatie, či začněte se mnou běhat hned teď!
Pro objednání volejte 723 612 849.

Vaše Lucie1.

Očistné kúry je nejvhodnější si dopřát:

2.

Odlehčím se snadno konzumací lehčí, jarní stravy:
3.

„Detoxikace“ nemusí znamenat nic drastického. Může jít pouze a jen o odlehčení stravy, doplnění informačních přírodních doplňků stravy, pocení v parní lázni:

4.

Jaro letos začíná: